Mesec marec in april v enoti Ciciban

V enoti Ciciban smo bili v mesecu marcu in aprilu zelo aktivni. Najstarejša skupina je uspešno sodelovala na natečaju Zdravi junaki 2021, ki ga razpisuje Zavod Enostavno Prijatelji, in prejela glavno nagrado za zdravo junakinjo »Gospo Pikčasto«. Tri skupine smo se vključile v projekt Trajnostne mobilnosti in izvedle več različnih dejavnosti povezanih s temo. S pomočjo otrok pripravljamo lutkovni animirani film z naslovom Beli zajček. Otroci so se poigrali in ustvarjali z geometrijskimi liki ter barvami. V povezavi s projektom Zdravje v vrtcu smo se veliko pogovarjali o zdravi prehrani, pomenu gibanja, izvajali dejavnosti za program Mali sonček in bili aktivni na prostem. Z otroki smo opazovali spremembe v naravi in skupaj uredili gredici na vrtčevskem igrišču. V sklopu projekta Pomahajmo po Sloveniji smo pripravili krajši film o Novi Gorici. V enoti smo pričeli z izvajanjem dejavnosti v povezavi s prihajajočim dogodkom Giro d` Italia.

  

UMETNIKI MED NAJMLAJŠIMI

Otroci so v okviru projekta SKUM vseskozi aktivni udeleženci v procesu priprave prostora, ustvarjanja in evalviranja.

Dejavnosti v mesecu juniju

Ob zaključku šolskega leta smo pripravili zaključke s kratkim programom za starše. Mlajše skupine so imele zaključke posebej. Starejši otroci ( Mravlje in Čebele) pa

Dostopnost