LISIČKE – Dežek pada cele dni…

Dežek pada cele dni še ponoči nam rosi in namaka luže tri…..

Najmlajši otroci iz skupine Lisičk so se v teh dneh zabavali z lovljenjem dežnih  kapljic, opazovanjem vremena, vremenskih pojavov, spoznavali so pravljico »Pod medvedovim dežnikom«, spoznavali različne bibarije, prepevali in gibalno ponazarjali pesmice  o dežju, igrali in slikali vodne kapljice, iz volne izdelovali pisane dežnike (ovijanje volne) krasili dežnike z razvrščanjem barv, iskali enake dežnike , sestavljali dežnike po delih v celoto, spoznavali živali, ki nastopajo v pravljici, ter izdelovali lutke in igrali z njimi….

Veselimo pa se tudi sprehoda po dežju  in čofotanja po lužah.

V prvi luži žabica, v drugi luži račkica, v tretji luži sem pa jaz, vsi kričimo na ves glas!

OBVESTILO O OBVEZNOSTI IZPOLNJEVANJA POGOJA PCT

Vlada RS je na dopisni seji 11.9.2021 sprejela Odlok o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, ceplenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Ur.l. RS, št. 146/2021). Odlok začne veljati 15. septembra 2021.

Igra z vodo in ledom

Topli poletni dnevi so bili kot nalašč za igro v senci, igro z vodo in ledom.

Dostopnost