SONČKI v projektu TRAJNOSTNA MOBILNOST

V oddelku Sončki smo sodelovali v projektu Trajnostna mobilnost. Najprej smo spoznali naše mesto Nova Gorica. Pogovarjali smo se o stavbah in njihovih nalogah. Ogledali smo si maketo Nove Gorice v centru mesta. Pogovarjali smo se tudi o okolici vrtca in ugotovili nekaj prednosti (enosmerna ulica in ležeči policaji), ter slabosti lokacije vrtca (parkirišče uporabljajo drugi stanovalci blokov in ni prostora za starše otrok in zaposlenih, pločnike zapolnijo starši otrok in so zato neprehodni). Igrali smo se igrico Beli zajček, pri kateri so otroci sodelovali tako, da so hodili v vrtec peš in s kolesom. Izdelali smo tudi maketo okolice vrtca.

 

 

                                   

 

 

OBVESTILO O OBVEZNOSTI IZPOLNJEVANJA POGOJA PCT

Vlada RS je na dopisni seji 11.9.2021 sprejela Odlok o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, ceplenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Ur.l. RS, št. 146/2021). Odlok začne veljati 15. septembra 2021.

Igra z vodo in ledom

Topli poletni dnevi so bili kot nalašč za igro v senci, igro z vodo in ledom.

Dostopnost