OBVESTILO O ZVEZI Z IZPOLNJEVANJEM PCT POGOJEV

ZAGOTAVLJANJE PCT POGOJA OB VSTOPU V VRTEC

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je vlada RS dne 23. 8. 2021 sprejela dopolnitev Odloka o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju. Za starše, ki samo pripeljejo in odpeljejo otroka v vrtec izjemoma ne velja pogoj PCT.

Je pa obvezno v vrtcu nošenje zaščitne maske in upoštevanje drugih preventivnih ukrepov: razkuževanje rok, ohranjanje varnostne razdalje, zračenje prostorov.

Za vse druge prihode staršev v vrtec (ob uvajanju otroka v vrtec – novinca, na pogovornih uricah in individualnih razgovorih za starše novincev ter roditeljske sestanke) pa velja vselej pogoj PCT (prebolevnosti, cepljenosti, ali testiranja).

Zahvaljujem se vam za razumevanje in upoštevanje ukrepov, da vsi odgovorno ravnamo drug ob drugem.
Lepo vas pozdravljamo.

Aja Trudn, ravnateljica

OBVESTILO O OBVEZNOSTI IZPOLNJEVANJA POGOJA PCT

Vlada RS je na dopisni seji 11.9.2021 sprejela Odlok o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, ceplenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Ur.l. RS, št. 146/2021). Odlok začne veljati 15. septembra 2021.

Igra z vodo in ledom

Topli poletni dnevi so bili kot nalašč za igro v senci, igro z vodo in ledom.

Dostopnost