OBVESTILO O OBVEZNOSTI IZPOLNJEVANJA POGOJA PCT

Spoštovani starši in obiskovalci vrtca!
Vlada RS je na dopisni seji 11.9.2021 sprejela Odlok o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, ceplenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Ur.l. RS, št. 146/2021). Odlok začne veljati 15. septembra 2021.
Pogoj prebolevnosti, cepljenosti ali testiranja (PCT) morajo izpolnjevati vse osebe, ki prihajajo v prostore vzgojno-izobraževalnih zavodov in so starejše od 12 let. Za starše in druge osebe, ki prepeljejo ali odpeljejo otroka v vrtec, izjemoma PCT pogoj ne velja.
Obvezno pa je nošenje zaščitne maske in upoštevanje vseh drugih preventivnih ukrepov: razkuževanje rok, ohranjanje varnostne razdalje, zračenje prostorov.
Za vse druge prihode staršev v vrtec (npr. ob uvajanju otroka – novinca v vrtec, na pogovorne ure in roditeljske sestanke) pa velja vselej izpolnjevanje pogoja PCT.
Zahvaljujemo se vam za razumevanje in spoštovanje vseh ukrepov.

Uprava vrtca

OBVESTILO O OBVEZNOSTI IZPOLNJEVANJA POGOJA PCT

Vlada RS je na dopisni seji 11.9.2021 sprejela Odlok o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, ceplenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Ur.l. RS, št. 146/2021). Odlok začne veljati 15. septembra 2021.

Igra z vodo in ledom

Topli poletni dnevi so bili kot nalašč za igro v senci, igro z vodo in ledom.

Dostopnost