SPOMINSKI ZNAK za požrtvovalnost

»Vrtec Nova Gorica je pridobil priznanje Vlade RS – SPOMINSKI ZNAK za požrtvovalnost, ki je v težkih časih epidemije Covid-19 bil takoj pripravljen pomagati Civilni zaščiti Nova Gorica pri kuhanju za socialno ogrožene.

Pohvala gre predvsem ekipi  kuharic in kuharjev ter kuharskim pomočnicam v Centralni kuhinji, ki je kuhala lani in letos v času Covida in s tem pokazala izredno požrtvovalnost, pripravljenost in pripadnost v sodelovanju s Civilno zaščito.
Iskrena zahvala Civilni zaščiti, ker je v nas videla strokovnega pripadnika za sodelovanje in pomoč ter iskrene čestitke vsem za požrtvovalnost pri izvajanju ukrepov za preprečevanje širjenja epidemije nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19) in pripravljenost sodelovati, predvsem pa pomagati v teh težkih časih.«

Aja Trudn, ravnateljica

Obisk gasilcev

V torek, 12. 10. 2021, so nas v enoti Ciciban obiskali gasilci gasilske enote Nova Gorica. Svoja vozila so parkirali na igrišču vrtca. Otroci so

TEDEN OTROKA – Razigran uživaj dan!

V enoti Ciciban so se v Tednu otroka odvijale dejavnosti, ki so popestrile otrokov vsak dan. Gibalne sposobnosti smo krepili na poligonu in ob jutranjem

Dostopnost