TEDEN OTROKA – Razigran uživaj dan!

V enoti Ciciban so se v Tednu otroka odvijale dejavnosti, ki so popestrile otrokov vsak dan.

Gibalne sposobnosti smo krepili na poligonu in ob jutranjem razgibavanju s predstavnicami Šole zdravja. Uživali smo v petju otroških pesmic ob spremljavi kitare in se sprostili v plesu. Mavrični palčki so obiskali razstavo gob v hotelu Sabotin, v Solkanu. Starejše tri skupine je obiskala sestra zobne preventive, s katero so si ogledali lutkovni film Sapramiška. Otroke smo vključili v prinašanje jesenskih plodov za različne dejavnosti in krasitev vrtca.

                 

   

Obisk gasilcev

V torek, 12. 10. 2021, so nas v enoti Ciciban obiskali gasilci gasilske enote Nova Gorica. Svoja vozila so parkirali na igrišču vrtca. Otroci so

TEDEN OTROKA – Razigran uživaj dan!

V enoti Ciciban so se v Tednu otroka odvijale dejavnosti, ki so popestrile otrokov vsak dan. Gibalne sposobnosti smo krepili na poligonu in ob jutranjem

Dostopnost