Dobrodelna akcija Otrok otroku

V enoti Ciciban že vrsto let sodelujemo s humanitarnim društvom KID. Za letošnje novo leto smo se odločili za dobrodelno akcijo Otrok otroku. Otroci so pridno prinašali igrače, ki jih sami ne potrebujejo več in s tem smo razveselili otroke iz šibkejših družin. V enoti je igrače prevzela predsednica društva ga. Majda Smrekar. Otrokom se je zahvalila in vsaki skupini podarila družabno igro ter zaželela lepe praznike.

ZDRAVJE V VRTCU V ENOTI JPS

ZDRAVJE V VRTCU V ENOTI JPS Nacionalni inštitut za javno zdravje že 16 let vodi program Zdravje v vrtcu. Vanj smo vključeni tudi otroci in strokovni

LUTKOVNA PREDSTAVA

LUTKOVNA PREDSTAVA OPIČJA UGANKA ALI MAMICA KJE SI HIŠA OTROK IN UMETNOSTI   V sodelovanju z društvom Hiša otrok in umetnosti smo si ogledali lutkovno

Dostopnost