OBVESTILO ZA STARŠE

Spoštovani starši!

 

Zaradi izboljšanja epidemioloških razmer so se posamezni ukrepi razrahljali. Še vedno pa velja pravilo, da v vrtec vstopate z zaščitno masko, na vhodu si razkužite roke. Vzdržujte varno razdaljo 1,5 m do strokovnih delavk, drugih staršev in otrok.

V vrtec pripeljete le zdravega otroka. Otrok, ki ima enega ali več od naslednjih simptomov: povišana telesna temperatura, zamašen nos/nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, težko dihanje, glavobol, bolečine v mišicah, driska, slabost/bruhanje, neobičajna utrujenost, vnetje očesnih veznic tako v blagi kot v težji obliki mora ostati doma. Otroka, ki ob prihodu v vrtec kaže znake bolezni, vrtec lahko zavrne. Naprošamo za redno javljanje vzrokov odsotnosti otrok.

 

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

 

Vodstvo vrtca

Dan zemlje

Skupina Sončki iz enote Kekec so počastili svetovni dan zemlje

Dostopnost