ENOTA CICIBAN VRTCA NOVA GORICA JE PRAZNOVALA 10. OBLETNICO

V mesecu maju je minilo 10 let, ko so se ponovno odprla vrata za naše najmlajše otroke. Enoto so leta 2003 zaprli zaradi upada števila otrok. Število nadobudnih malčkov in njihovih družin, ki so potrebovali varstvo se je iz leta v leto povečevalo in Vrtec je bil primoran odpirati nove skupine v obstoječih enotah in na drugih lokacijah v mestu. Zaradi nastale prostorske stiske se je Mestna občina Nova Gorica odločila, da bo enoto obnovila. Temeljni kamen za novo zgrajen in  sodobno opremljen vrtec je bil položen 22.10.2010. Enota Ciciban je 3.maja 2012  ponovno zaživela, saj so ji življenje vdahnili ljudje, ki v njej delajo in pri svojem delu uživajo ter seveda otroci z vso svojo otroško razigranostjo, igrivo radovednostjo in brezskrbnim smehom.

Ob tej priložnosti smo skupaj z otroci za starše in povabljene goste pripravili kulturni program, ki so nam ga z glasbeno spremljavo obogatili Jože Strel, Luka Manojlović in Erik Gregorič. Otroke smo nagradili z rojstnodnevno torto.

 

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Foto: Mateja Pelikan

Dostopnost