Nagovor ravnateljice

Spoštovani starši.

Zaključil se je najlepši del leta, pred nami je novo šolsko leto.

Za otroke, ki  vstopajo danes prvič v vrtec in za vas starše je to poseben in pomemben dan.

Veliko je tudi otrok, ki so že vključeni v enote našega vrtca in se danes vstopa v novo skupino po nova znanja.

Vrtec je za otroka prostor novih doživetij in spoznanj. Delo in življenje v vrtcu temelji na igri, pridobivanju različnih izkušenj, raziskovanju in aktivnem učenju. Spodbujamo  medsebojno sodelovanje, strpnost, spoštovanje in skrb za okolje Otrokom nudimo spodbudno učno okolje z bogatimi in raznolikimi dejavnostmi, spodbujamo njegova močna področja, njegovo učenje in razvoj.

Strokovni delavci skrbijo za  kvalitetno vzgojno in izobraževalno delo, za zdrav način življenja in delovanja vrtca.  Trudimo se, da je otrokom pri nas lepo, da se počutijo varni, sprejeti in zadovoljni. Pomemben nam je napredek vsakega posameznega otroka.

Vse to pa lahko gradimo in dosežemo v povezovanju z vami – starši.

Zaupali ste nam svojega otroka in potrudili se bomo.

V knjigi življenja se piše veliko zgodb. Naj bo zgodba letošnjega šolskega leta za vse , tako otroke, starše in zaposlene prijetna, zanimiva, vesela, polna smeha in lepih spominov.

 

Gabrijela Kodre, ravnateljica

Dostopnost