Otroci in vzgojitelji so si v amfiteatru SNG Nova Gorica ogledali predstavo Škratka Malina.
Zahvaljujemo se Rdečemu križu Slovenije za prijazno povabilo in jim čestitamo ob praznovanju njihove pomembne obletnice.