V enoti Mojca smo tudi letos z veseljem obeležili Teden otroka, ki je bil poln smeha, glasbe, ustvarjalnosti in novih doživetij.
V ponedeljek smo teden začeli z veselo glasbeno urico, kjer smo prepevali že poznane pesmi, naučili smo se pa tudi nekaj novih.
V torek smo doživeli prav posebno izkušnjo – ogledali smo si kamišibaj predstavo Mojca Pokrajculja. Zgodbo nam je v znakovnem jeziku pripovedovala Mojca Komel iz Društva gluhih in naglušnih severne Primorske.
V četrtek so nas obiskali gasilci, ki so nam predstavili svoje delo, pokazali gasilsko vozilo in opremo. . Najbolj smo bili veseli, ko smo si lahko ogledali vozilo tudi od znotraj – pravi gasilski tovornjak ima ogromno gumbov, cevi in orodja!
Teden smo zaključili v petek– imeli smo dan igranja! Otroci smo se skupaj igrali različne igre, gradili, ustvarjali in se veselili s prijatelji.






